ZADZWOŃ DO NAS: 668 667777 LUB NAPISZ [email protected]

Zapraszamy do naszychpozostałych obiektów

Nasze obiekty

Villa MiliMani – hotel butikowy

Villa MiliMani to stary, drewniany dom góralski całkowicie odnowiony i zaprojektowany tak, aby zapewnić maksimum wygody  i intymności naszym gościom. Jest to lokal przeznaczony dla osób podróżujących bez dzieci  – dzięki temu,  nasz hotel butikowy w Zakopanem wyróżnia się na tle konkurencji.

Zapraszamy do naszych luksusowych apartamentów na romantyczny wypad w góry, weekend w odosobnieniu, czy też dłuższy pobyt w Tatrach oraz Zakopanem.

Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy!

 


Local21a – dom na wynajem

Projektując dla Was Local21A kierowaliśmy się hasłem „najpierw funkcja potem forma”, bo wiemy jak ważne jest otaczanie się pięknymi wnętrzami. Prosta forma, nienachalność rzeczy, dawanie im drugiego życia przez np. zmianę ich przeznaczenia. Z połączenia tych wszystkich aspektów stworzyliśmy dla Was wyjątkowe miejsce, gdzie cała rodzina będzie mogła odpocząć, być blisko natury, razem pospędzać czas z dala od codzienności.

Staramy się, żeby pobyt naszych Gości w Zakopanem był możliwie wygodny i pozostawił miłe wspomnienia, dlategochętnie doradzimy gdzie dobrze zjeść, co zobaczyć i który szlak w góry wybrać, żeby było miło i bardziej kameralnie.